
Стремежът е тези начинания да се самоиздържат
Над 1,2 млрд. лв. инвестиции от повече от 100 компании са избрали да се разположат в държавните индустриални зони у нас. В момента се водят преговори в напреднал етап за още 45 млн. лв.
Те са с компании от секторите автомобилна индустрия, хранително-вкусова и строителна промишленост, фармация, производство на високотехнологични продукти и оборудване, складиране и логистика, като фирмите са както български, така и германски, испански, китайски и турски.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.