
Похвали за 2 от пасовете си при победата с 3:0 над “Ковънтри” получи българският национал Илия Груев от мениджъра на “Лийдс” Даниел Фарке.
Германецът говори на пресконференция преди днешното гостуване на “Норич” от 8-ия кръг на Чемпиъншип (II ниво на футбола в Англия).
Фарке бе запитан как след травмата на Итън Ампаду ще бъде компенсирано неговото умение да дава пасове в дълбочина. Уелсецът и Груев бяха досега партньори в дефанзивната халфова двойка на йоркширци.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.